Korektory słoneczne sprzedaż Heatex s.c.
Strona główna
O firmie
Oferta
Program ograniczenia niskiej emisji
Realizacje
Referencje
Kontakt
Heatex s.c.

Buderus

Oferujemy niezawodne kolektory słoneczne, kotłownie uznanej i cenionej marki Buderus - dealer.Funke Sun KS2000 TLP - Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne - Funke Sun KS2000 TLP Funke Sun KS2000 TLP to jeden z głównych kolektorów, które oferujemy naszym Klientom. Przede wszystkim cieszy się on dość dużą popularnością na rynku systemów grzewczych. Nie ma się co temu dziwić. Jest on bowiem stworzony z najlepszych, istniejących materiałów. Największa jego zaletą jest jednak to, iż był on przez wiele lat modyfikowany, doskonalony i badany. Dzięki temu uzyskano renomowany, markowy produkt. Swoją efektywnością i działaniem zachęca bowiem do zakupu nawet tych najbardziej wybrednych. Wysoka jakość tego modelu potwierdzana jest liczną sprzedażą w ciągu roku. Mało tego, na egzemplarz ten udzielane są przez producenta długookresowe gwarancje. Jako jeden z najlepszych dealerów firmy Buderus, z całą tego świadomością, polecamy kolektory słoneczne Funke SUN KS2000 TLP jako jeden z najlepszych wytworów!

Znajduje on swoje zastosowanie zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i większych budynkach wielorodzinnych, czy obiektach użyteczności publicznej. Wysoka sprawność i efektywność w pozyskiwaniu energii przez ten produkt jest potwierdzona przez szwajcarski instytut SOLARENERGY z wynikiem 520 kWh/m2! Zaletami tego modelu jest selektywne pokrycie absorberów dla osiągnięcia wysokiej wydajności, a także zastosowanie w nim szyby SUN PLUS, której przepuszczalność wynosi 92%! Nasza firma HEATEX dba o zadowolenie swojego Klienta, dlatego też oferujemy Państwu jedynie najlepsze produkty. Jednym z nich jest właśnie Funke SUN KS2000 TLP. Jesteśmy pewni, że jako jego użytkownicy będą Państwu zachwyceni sprawnością jego działania. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji związanych z nowoczesnymi i ekologicznymi systemami grzewczymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. Dlatego też w tym aspekcie nie możemy pozwolić sobie na jakikolwiek błąd. Wszystkich zainteresowanych kolektorami słonecznymi serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kolektory firmy Buderus

  • Logasol SKN 3.0 Kolektor Logasol SKN 3.0 W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów w naszej ofercie pojawiły się również kolektory słoneczne. Ich zadaniem jest konwersja energii promieniowania słonecznego na ciepło.
  • Logasol SKW 1.0 plus Kolektor - Logasol SKW 1.0 plus Nasza firma HEATEX oferuje swoim klientom tylko najlepsze produkty! Z tego względu jesteśmy jednym z najlepszych dealerów firmy Buderus, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem. Firma ta bazuje na ponad 25 letnim doświadczeniu w branży technologii słonecznej.


Tytuł strony: Kolektory słoneczne - Funke Sun KS2000 TLP