Korektory słoneczne sprzedaż Heatex s.c.
Strona główna
O firmie
Oferta
Program ograniczenia niskiej emisji
Realizacje
Referencje
Kontakt
Heatex s.c.

Buderus

Oferujemy niezawodne kolektory słoneczne, kotłownie uznanej i cenionej marki Buderus - dealer.Logasol SKN 3.0 - kolektory słoneczne

Logasol SKN 3.0W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów w naszej ofercie pojawiły się również kolektory słoneczne. Ich zadaniem jest konwersja energii promieniowania słonecznego na ciepło. Energia, która dociera do kolektora jest zatem zmieniana na ciepło. Są one urządzeniami najczęściej wykorzystywanymi do podgrzewania wody użytkowej, podgrzewania wody w basenie, wspomagania centralnego ogrzewania, czy chłodzenia budynków.

W naszej ofercie znajdą Państwo jednak tylko najlepsze produkty. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Z tego względu konsekwentnie budujemy markę naszej firmy w oparciu o konsekwencje w dążeniu do celu oraz profesjonalizm w działaniu. Zajmujemy się projektowaniem, dostawą oraz montażem zaawansowanych ekologicznych systemów grzewczych. Jednymi z nich są kolektory słoneczne - Logasol SKN 3.0. Model ten wyposażony jest w wysokoselektywny absorber, który umożliwia efektywne pozyskiwanie energii. Są one pokryte czarnym chromem. Absorber pochłania ciepło, ale co najważniejsze, nie oddaje go na zewnątrz, przez co zmniejszają się diametralnie opłaty za ogrzewanie. Oprócz tego zastosowane w tym modelu szkło zabezpieczające charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością energetyczną.

Kolektor Logasol SKN 3.0 potrzebuje około roku, aby pozyskać taką samą energię, jaka została zużyta do jego produkcji. Należy tutaj zatem zauważyć, iż przy około 20 latach eksploatacji mamy 19 lat na pozyskanie dodatkowej energii słonecznej. Zastosowanie tego urządzenia przynosi nam bardzo konkretne oszczędności finansowe. Mało tego, Logasol SKN 3.0 charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do swojej wydajności. Dlatego też serdecznie polecamy ten produkt. A wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do konsultowania się z naszymi pracownikami, którzy z wielką chęcią rozwieją Wasze wątpliwości.

Kolektory firmy Buderus

  • Funke Sun KS2000 TLP Kolektor Funke Sun KS2000 Funke Sun KS2000 TLP to jeden z głównych kolektorów, które oferujemy naszym Klientom. Przede wszystkim cieszy się on dość dużą popularnością na rynku systemów grzewczych. Nie ma się co temu dziwić. Jest on bowiem stworzony z najlepszych, istniejących materiałów.
  • Logasol SKW 1.0 plus Kolektor - Logasol SKW 1.0 plus Nasza firma HEATEX oferuje swoim klientom tylko najlepsze produkty! Z tego względu jesteśmy jednym z najlepszych dealerów firmy Buderus, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem. Firma ta bazuje na ponad 25 letnim doświadczeniu w branży technologii słonecznej.


Tytuł strony: Kolektory słoneczne - Logasol SKN 3.0