Korektory słoneczne sprzedaż Heatex s.c.
Strona główna
O firmie
Oferta
Program ograniczenia niskiej emisji
Realizacje
Referencje
Kontakt
Heatex s.c.

Buderus

Oferujemy niezawodne kolektory słoneczne, kotłownie uznanej i cenionej marki Buderus - dealer.Logasol SKW 1.0 plus - Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne - Funke Sun KS2000 TLP Nasza firma HEATEX oferuje swoim klientom tylko najlepsze produkty! Z tego względu jesteśmy jednym z najlepszych dealerów firmy Buderus, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem. Firma ta bazuje na ponad 25 letnim doświadczeniu w branży technologii słonecznej. Ich produkty to nowoczesność, innowacyjna technologia oraz perfekcja w tworzeniu urządzeń jak m.in. kolektory słoneczne. Jednym z nich jest Logasol SKW 1.0 plus, który możecie zdobyć również u nas! To płaski kolektor, który charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do wydajności. Nowoczesna technologia zastosowana w tym produkcie, pozwala na efektywne pozyskiwanie energii pochodzącej ze słońca.

Sprawdzają się one idealnie przy ogrzewaniu wody użytkowej, wspomaganiu centralnego ogrzewania, ogrzewania wody w basenie, czy też przy chłodzeniu budynków, a przy tym są proekologiczne! Posiadają one miedzianą płytkę, która pokryta jest wysokoselektywnym absorberem, dzięki czemu, promieniowanie jest pochłaniane praktycznie w całości, co umożliwia skuteczne pozyskanie ciepła. Jednowarstwowe szkło słoneczne o wysokiej przepuszczalności promieniowania słonecznego umieszczone w tym modelu zapewnia jego większą wydajność.

Oprócz tego, zaletami kolektora Logasol SKW 1.0 plus jest łatwe połączenie oraz montaż gwarantujące oszczędność czasu i pieniędzy, a także niewielka waga kolektora. Nasza firma jest w stanie idealnie dopasować kolektory do Państwa potrzeb, a także zaprojektować i zamontować je w taki sposób, aby przynosiły Państwu jak największe korzyści. Dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy i zakupu kolektorów! To duża oszczędność pieniędzy, efektywne i skuteczne pozyskiwanie ciepła, a to wszystko w zgodzie z naturą i ekologią!

Kolektory firmy Buderus

  • Logasol SKN 3.0 Kolektor Logasol SKN 3.0 W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów w naszej ofercie pojawiły się również kolektory słoneczne. Ich zadaniem jest konwersja energii promieniowania słonecznego na ciepło.
  • Funke Sun KS2000 TLP Kolektor Funke Sun KS2000 Funke Sun KS2000 TLP to jeden z głównych kolektorów, które oferujemy naszym Klientom. Przede wszystkim cieszy się on dość dużą popularnością na rynku systemów grzewczych. Nie ma się co temu dziwić. Jest on bowiem stworzony z najlepszych, istniejących materiałów.


Tytuł strony: Kolektory słoneczne - Logasol SKW 1.0 plus