Korektory słoneczne sprzedaż Heatex s.c.
Strona główna
O firmie
Oferta
Program ograniczenia niskiej emisji
Realizacje
Referencje
Kontakt
Heatex s.c.

Buderus

Oferujemy niezawodne kolektory słoneczne, kotłownie uznanej i cenionej marki Buderus - dealer.Najlepsze kolektory słoneczne

Nowoczesne, ekologiczne systemy grzewcze - kolektory słoneczne - to nasza pasja, a przy tym także praca. Jesteśmy firmą elastyczną w związku z czym obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i duże firmy i przedsiębiorstwa. Projekty przygotowywane są przez nas profesjonalnie i rzetelnie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, wiedząc jak Państwa potrzeby i wymagania się od siebie różnią. W związku z popularyzacją nowoczesnych urządzeń służących do ogrzewania oferujemy naszym Klientom najlepsze kolektory słoneczne.

Jesteśmy bowiem jednym z najlepszych dealerów firmy Buderus, o czym świadczyć mogą otrzymane przez nas certyfikaty. Projektujemy, dostarczamy oraz montujemy produkty takie jak m.in. kolektory słoneczne:

  1. Logasol SKN 3.0,
  2. Funke Sun KS2000 TLP,
  3. Logasol SKW 1.0 plus.

Każde z tych urządzeń jesteśmy w stanie idealnie dostosować i dopasować do potrzeb i wymagań naszych Klientów. W związku z tym, iż kolektory te różnią się od siebie, zawsze służymy Państwu dobrą radę w związku z odpowiednim doborem ich do specyfikacji budynku naszego Klienta. Pierwszy z modeli oferowanych przez nas to Logasol SKN 3.0. Zaopatrzony jest on w wysokoselektywne absorbery pokryte czarnym chromem. Szkło zabezpieczające w tym modelu charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością energetyczną, a wysokiej jakości absorber pochłania ciepło słoneczne i co najważniejsze, nie oddaje go na zewnątrz. Kolektor ten potrzebuje około roku, aby odzyskać energię zużytą do jego produkcji.

Produkcja i eksploatacja kolektorów przynosi zatem konkretne oszczędności energii pierwotnej. Zaletami tego modelu jest przede wszystkim to, iż posiadają bardzo korzystny stosunek ceny do wydajności, oprócz tego należy również wspomnieć o wysokiej przepuszczalności energii przez solarne szkło ochronne, o czym wcześniej już wspominaliśmy. Oprócz tego Logasol SKN 3.0 zapewnia nam wysokie pozyskanie energii dzięki miedzianym powierzchniom, które pokryte są wysokoselektywnym absorberem.

Jeśli chodzi o kolektor Funke Sun KS2000 TLP idealnie znajduje on zastosowanie w małych domkach jednorodzinnych, jak i dużych instalacjach przeznaczonych do budownictwa wielorodzinnego i obiektów użyteczności publicznej. Model ten był doskonalony, modyfikowany i testowany przez wiele lat, dzięki czemu możemy cieszyć się jego wysokiej jakości wykonaniem, a także nieprawdopodobną efektywnością. Zaletami tego systemu jest m.in.: selektywne pokrycie absorberów, szyba SUN PLUS, której przepuszczalność energetyczna sięga nawet 92%.

Oprócz tego warto również wspomnieć, iż produkt ten otrzymał potwierdzenie swojej wydajności przez szwajcarski instytut SOLARENERGY. Sięga ona 520 kWh/ m2! Ostatnim z oferowanych przez nas produktów jest kolektor Logasol SKW 1.0 plus. Podobnie jak SKN 3.0 charakteryzuje się on bardzo korzystnym stosunkiem ceny do wydajności. Warto również wspomnieć, iż jego niewątpliwą zaletą jest wysokie pozyskiwanie energii słonecznej dzięki miedzianym powierzchniom pokrytym wysokoselektywnym absorberem, wysoka przepuszczalność promieniowania słonecznego przez szkło słoneczne, jak również łatwość montażu oraz dość mała waga urządzenia.

Kolektory firmy Buderus

  • Logasol SKN 3.0 Kolektor Logasol SKN 3.0 W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów w naszej ofercie pojawiły się również kolektory słoneczne. Ich zadaniem jest konwersja energii promieniowania słonecznego na ciepło.
  • Funke Sun KS2000 TLP Kolektor Funke Sun KS2000 Funke Sun KS2000 TLP to jeden z głównych kolektorów, które oferujemy naszym Klientom. Przede wszystkim cieszy się on dość dużą popularnością na rynku systemów grzewczych. Nie ma się co temu dziwić. Jest on bowiem stworzony z najlepszych, istniejących materiałów.
  • Logasol SKW 1.0 plus Kolektor - Logasol SKW 1.0 plus Nasza firma HEATEX oferuje swoim klientom tylko najlepsze produkty! Z tego względu jesteśmy jednym z najlepszych dealerów firmy Buderus, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem. Firma ta bazuje na ponad 25 letnim doświadczeniu w branży technologii słonecznej.


Tytuł strony: Najlepsze kolektory słoneczne