Korektory słoneczne sprzedaż Heatex s.c.
Strona główna
O firmie
Oferta
Program ograniczenia niskiej emisji
Realizacje
Referencje
Kontakt
Heatex s.c.

Buderus

Oferujemy niezawodne kolektory słoneczne, kotłownie uznanej i cenionej marki Buderus - dealer.Próżniowe kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne przebojem wdzierają się na rynek systemów grzewczych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem i zainteresowaniem również nasza firma oferuje Państwu te urządzenia. W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty stworzone zgodnie ze wszelkimi istniejącymi normami i standardami jakości. Jednymi z nich są próżniowe kolektory słoneczne. Ich wydajność i sprawność jest dużo większa, aniżeli w zwykłych płaskich kolektorach. Oczywiście idzie za tym również wyższa cena.

Należy jednak uważać, ponieważ nasz rynek zalewają urządzenia nie spełniające nawet podstawowych wymogów! My jednak chronimy przed tym swoich Klientów, oferując tylko najlepsze produkty! Próżniowe kolektory słoneczne składają się z rur próżniowych, w których absorber, a więc element zbierający promieniowanie znajduje się w próżni. To w dużym stopniu usprawnia jego działanie. Najważniejszym jest fakt, iż w związku z tym absorpcja nie jest już tak mocno uzależniona od temperatury panującej na zewnątrz.

Dzięki temu na pozyskanie energii cieplnej możemy liczyć nawet w mroźne, zimowe dni. Niektóre z kolektorów posiadają również zwierciadło, które dodatkowo doświetla absorber. Istnieje wiele powodów, ze względu, na które warto zainwestować w te produkty. Próżniowe kolektory słoneczne pozwalają przede wszystkim na zmniejszenie kosztów zasilania energią zakładu, czy też naszego mieszkania. Kolektory próżniowe to urządzenia najnowszej generacji, a więc dopiero zdobywają swój rynek. Jednak w związku z coraz większą ich popularnością, ich działanie stale polepsza się.

Wypierają one bowiem dobrze znane kolektory płaskie, bowiem pracują o wiele bardziej efektywniej przez 365 dni w roku! Urządzenia te ograniczają zatem straty przechwyconego ciepła. Innym bardzo ważnym aspektem, którym powinniśmy się kierować przy zakupie kolektorów jest dbanie o środowisko. Jesteśmy bowiem przede wszystkim moralnie zobowiązani, aby przyszłym pokoleniom zapewnić godne życie. W związku z tym nasza firma oferuje Państwu najlepsze produkty na rynku. Konsekwentnie budujemy markę naszej firmy kierując się zadami rzetelności i pełnego profesjonalizmu.Tytuł strony: Próżniowe kolektory słoneczne